Podzimní letenky z Mnichova do Chicaga
23.6.2024

Podzimní letenky z Mnichova do Chicaga

8 468

O této nabídce

Irská letecká společnost Aer Lingus aktuálně nabízí levné letenky do mnoha destinací na území Spojených států amerických. Mezi ně patří také Chicago ve státě Illionois. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Chicaga (ORD) ulovíš za velmi pěknou cenu 8 478 Kč, a to např. v termínu od 9. do 17. listopadu. Za uvedené akční ceny jsou cestovatelům k dispozici letenky od druhé poloviny října do první půlky prosince letošního roku. V rámci cesty za oceán i zpět tě čeká vždy jeden klidný přestup v irském Dublinu (DUB).

Na křídlech Aer Lingus se díky akčním letenkám můžeš vypravit také do těchto destinací:

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Chicagu (ORD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, nalezneš v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických není zatíženo téměř žádnou byrokracií. Vystačíš si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním ti pomůže náš podrobný návod.

Náhled letenky z Mnichova do Chicaga za 8 478 Kč

Podzimní letenky z Mnichova do Chicaga


Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Mnichov (MUC)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)