New York přímým letem z Německa na spoustu jarních termínů
25.3.2024

New York přímým letem z Německa na spoustu jarních termínů

9 973

O této nabídce

Tipy na levné letenky do kosmopolitního New Yorku prostě nikdy neomrzí. S lákavou nabídkou přichází americké aerolinky United Airlines a Delta, které díky kterým navštívíte New York přímým letem z Německa. Letenky s United Airlines z Berlína (BER) pořídíte za 9 973 Kč, z Mnichova (MUC) si můžete vybrat mezi nabídkou United Airlines a Delty, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 10 290 Kč. Na výběr máte z široké nabídky termínů během jara, tedy od dubna do června letošního roku. Zažijte nezapomenutelný New York například v termínu od 10. do 17. dubna. Cílovým přístavem pro vás bude letiště Newark (EWR), pokud poletíte s United Airlines, s Deltou přistanete na letišti Johna F. Kennedyho (JFK).

U obou dopravců platí, že si s sebou zdarma vezmete velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm a osobní věc zdarma. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Economy, kdy vás vyjdou na 13 005 Kč. Během letů dostanete teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

V New Yorku se nudit nebudete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Americky si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování a negativní test již potřebovat nebudete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 9 973 Kč
New York přímým letem z Německa na spoustu jarních termínů

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Delta Air Lines

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)