Nejlevnější letenky do Saúdské Arábie: Džidda i Rijád z Budapešti
17.1.2023

Nejlevnější letenky do Saúdské Arábie: Džidda i Rijád z Budapešti

480

O této nabídce

Doslova za neuvěřitelnou cenu ulovíte v nabídce Wizz Airu letenky do Saúdské Arábie. Dotované ceny letenek na Arabský poloostrov zřejmě neznají svého dna a aktuálně je pořídíte za nejlevnější cenu v historii! Odlety jsou sice alokovány do vzdálenější Budapešti, ale cena zpátečních letenek do Džiddy neb Rijádu za 480 Kč to jistě bohatě vykompenzuje. Cenovka pro nečleny WDC je poté stále skvělých 961 Kč. Termínů je, zejména v případě hlavního města království (Rijádu), k dispozici široké množství –stačí si vybrat (pouze pozor na ramadán, který letos připadá na období od 22. března do 20. dubna).

Se Saúdskou Arábií máme bohaté zkušenosti. Jirka ji, roce 2019 – tedy krátce po jejím otevření turistům, projel autem (viz jeho cestopisy: Saúdská I, Saúdská II), zatímco Tonda ji letos procestoval stopem + veřejnou dopravou. Jeho zážitky můžete zhltnout na našem Instagramu, kde najdete nejen zajímavé tipy, co v zemi vidět. Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, stačí se zeptat v komentářích.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské Arábie

Cestování do Saúdské Arábie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Je ovšem nutné kalkulovat s nákladem na turistické víza á cca 3 400 Kč. Jak ně, se dozvíte v našem podrobném návodu.

Detailní podmínky vstupu, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Saúdská Arábie je velmi rozlehlá země a při její návštěvě se vám určitě bude hodit vlastní auto. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si dopředu svého parťáka na cesty v naší autopůjčovně. Nevyberete-li si z nabídky velkých světových půjčoven, můžete zkusit ty lokální:  Yelo, Hanco nebo Key.

Kompletní informace o  pozemní i letecké dopravě v Saúdské Arábie naleznete v našem průvodci.

Náhled letenky z Budapešti do Rijádu za 480 Kč

Nejlevnější letenky do Saúdské Arábie: Džidda i Rijád z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)