Na Srí Lanku v business class – letenky s Etihad Airways z Mnichova a Vídně
25.6.2024

Na Srí Lanku v business class – letenky s Etihad Airways z Mnichova a Vídně

37 911

O této nabídce

Chtěl/a bys ochutnat cestovní v prémiové třídě zvané business class? Tak teď je ten správný moment. Skvěle hodnocená letecká společnost Etihad Airways nabízí zpáteční letenky na Srí Lanku v business class – s odletem z Vídně (VIE) vyjdou na 37 911 Kč / z Mnichova (MUC) na 37 918 Kč. Cílovou destinací na ostrov v Indickém oceánu se stane tamější hlavní město Kolombo (CMB). Dostupné je navíc velké množství termínů po celou druhou polovinu kalendářního roku 2024 i zkraje toho příštího. V obou směrech tě čeká jeden pohodlný přestup na zmodernizovaném letišti v Abú Dhabí (AUH), kde se samozřejmě můžeš těšit na využití luxusního salónku. Cestování v business třídě ti ale přinese mnohem více benefitů, o nichž se rozepisujeme níže.

Stopover program aerolinky ti navíc umožní zůstat až dvě noci v Abú Dhabí zdarma. K dispozici budeš mít 3hvězdičkový hotel, případně si můžeš připlatit za hotel vyšší kvality. Více informací o tomto programu najdeš na webu dopravce, kde také letenky se stopoverem zakoupíš.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = odbavená zavazadla s úhrnnou hmotností až 35 kg (1 ks max. 32 kg)
  • plně polohovatelné sedačky na letech Boeingem 787-9/10 Dreamliner (na trase mezi VIE a AUH)
  • prvotřídní catering během letu (vč. alkoholických nápojů)
  • možnost navštívit letištní salonky na všech letištích – v Mnichově / Vídni, Abú Dhabí i v Kolombu
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Nově při cestě na Srí Lanku, která nepřekročí 30 dnů, nepotřebuješ žádná víza! Vystačíš si s cestovním pasem, jehož platnost musí být alespoň 180 dnů po návratu ze země. Kompletní detaily ohledně vstupních podmínek najdeš v našem průvodci.

V předstihu můžeš také vyplnit imigrační kartu, a to na této stránce. Případně ji lze vyplnit také v letadle nebo po příletu na letišti v Kolombu.

Náhled letenky z Vídně do Kolomba za 37 911 Kč

Na Srí Lanku v business class – letenky s Etihad Airways z Mnichova a Vídně


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Colombo (CMB)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)