Na safari do Keni: Nairobi z Prahy i Vídně
12.1.2022

Na safari do Keni: Nairobi z Prahy i Vídně

10 993

O této nabídce

Vyrazte za dobrodružstvím a nádhernou přírodou do východoafrického státu Keňa. Přinášíme vám přehled aktuálně nejatraktivnějších letenek z Prahy a Vídně do tamějšího hlavního města Nairobi. Nejlevnější letenky do Keni pořídíte za 10 993 Kč v nabídce aerolinek z letecké aliance SkyTeam (evropské segmenty operují Air France a KLM, zatímco dlouhé lety jsou v režii Kenya Airways). Za drobný příplatek můžete na safari letět také s Turkish Airlines. Ti nabízejí odlety z Prahy i Vídně a stejně jako keňský národní dopravce lákají cestovatele na štědrou zavazadlovou politiku v podobě dvou odbavených zavazadel. V případě preference odletu z Prahy se nabízí také pěkná možnost s prémiovou aerolinkou Qatar Airways.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Za účelem cestování do Keni musí cestovatelé doložit negativní test a zároveň doklad o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Keňa“.

Cesta zpět

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Keňa je aktuálně zařazena do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

O turistické vízum do Keni je nově možné žádat pouze online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 10 993 Kč

Na safari do Keni: Nairobi z Prahy i Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Kenya Airways

KLM

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)