Na Roatán z Německa v lednu a únoru
23.6.2023

Na Roatán z Německa v lednu a únoru

11 488

O této nabídce

Uleťte zimě na exotický ostrov Roatán v Karibském moři. Letenky na Roatán z Německa, konkrétně z Berlína (BER) a Mnichova (MUC), nyní ulovíte díky spolupráci aerolinek United Airlines, Brussels Airlines a Lufthansy za 11 488 Kč (v případě odletů z Berlína). Z Mnichova vás letenky do ráje vyjdou na 11 597 Kč. Termíny jsou k mání v lednu a únoru příštího roku a jako příkladový termín může být třeba odlet 20. a návrat 30. ledna. Po cestě vás čekají dva přestupy, kdy minimálně jeden je vždy na území USA.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc (malý batoh či kabelku). Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a na krátkých letech se můžete těšit na malý snack.

Podmínky pro cestování

Cesty na Roatán a přestup v USA

Při cestách na Roatán, který patří Hondurasu, se nemusíte prokazovat očkováním, testem ani vstupním formulářem. Při přestupu na americkém území však myslete na to, že si musíte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Hondurasu“ a „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína na Roatán za 11 488 Kč
Na Roatán z Německa v lednu a únoru

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Brussels Airlines

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)