Na palubě Turkish Airlines do Keni z Prahy, Vídně i Krakova
27.5.2024

Na palubě Turkish Airlines do Keni z Prahy, Vídně i Krakova

12 868

O této nabídce

Nedávno jsme vám přinesli tip na levné letenky do keňského Nairobi, dnes ale přinášíme ještě zajímavější nabídku z akce Turkish Airlines. Na křídlech skvěle hodnocené aerolinky a s odbaveným báglem v ceně se podíváš do Keni z Prahy, Vídně i Krakova na spoustu termínů v hlavní sezóně. Za cenu 12 868 Kč jsou dostupné odlety z Polska, z Česka za 12 892 Kč a z Rakouska za 13 279 Kč, takže letenky do Afriky za skvělou cenu si uloví cestovatel z kteréhokoliv kouta. Akční cena se vztahuje na odlety od letošního listopadu do března příštího roku, tak nasbírej nezapomenutelné zážitky například v termínu od 27. listopadu do 5. prosince. Po cestě tě klasicky čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Další destinace s letenkami za super cenu najdeš v našem přehledu akčních letenek.

S sebou do Afriky si díky vstřícné zavazadlové politice dopravce vezmeš hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si poneseš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Během letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Krakov.

Zažij Keňu na vlastní kůži

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydej se do nespoutané Maasai Mara a nasbírej všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevuj rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídej s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydej za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Při cestě do Nairobi si vystačíš s elektronickou registrací eTA, která tě vyjde na 34 USD. Další dokumenty nepotřebuješ. Více informací se dočteš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Krakova do Nairobi za 12 868 Kč

Na palubě Turkish Airlines do Keni z Prahy, Vídně i Krakova

 


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Nairobi (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)