Mexiko: Cancún z Mnichova a Berlína
25.6.2020

Mexiko: Cancún z Mnichova a Berlína

9 532

O této nabídce

V posledních dnech se s akcemi předháněly především nízkonákladovky Ryanair a Wizz Air, ale nyní vám přinášíme velice lákavý tip na letenku mimo evropský kontinent. Vydejte se z německých letišť na poloostrov Yucatán do letoviska Cancún již za 9 532 Kč. Nejlevnější letenky pořídíte z Mnichova, přibližně o 1 000 Kč dráž pak z Berlína. Tato nabídka je výsledkem spolupráce aerolinek KLM, Air France a Delty. V rezervačních systémech aerolinek naleznete spoustu termínů v období listopadu a prosince 2020. V nejlevnějším letenkovém tarifu se nachází pouze 2 příruční zavazadla, za klasický odbavený kufr si budete muset připlatit.

Podle aktuálních informací koronavirová pandemie v Mexiku teprve dosahuje svého vrcholu. Země je zatím všem turistům uzavřena. Ovšem termín letů je až za téměř půl roku a my doufáme, že za tak dlouhou dobu už bude nejen tamní situace v pořádku.

Proč do Mexika?

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky KLM
 • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2020
 • Termíny:
  • 12. – 24. listopad
  • 25. listopad – 2. prosinec
  • 1. – 8. prosinec
  • 9. – 14. prosinec
  • 15. – 22. prosinec

Ubytování

S rezervací ubytování doporučujeme zatím vyčkat a sledovat vývoj místní situace. Pokud se po střeše nad hlavou chcete mrknout již nyní, upřednostňujte ta ubytování, která nabízí bezplatné zrušení rezervace zdarma. Tuto službou disponuje tento skvěle umístěný i hodnocený hotel Ocean Dream s bazénem za 974 Kč/os./noc. Další nabídky ubytovacích zařízení nejen v Cancúnu hledejte tradičně na Bookingu, AirBnb či Hotels.

Víza

Pozor! Některé routingy z/do Mexika jsou naplánované s mezipřistáním ve Spojených státech amerických. V tom případě je nutné si opatřit elektronickou registraci ESTA. Mrkněte na náš jednoduchý návod jak, kde a za kolik si registraci pořídit.

Náhled zpátečních letenek Mnichov – Cancún za 9 532 Kč

Mexiko: Cancún z Mnichova a Berlína

Náhled zpátečních letenek Berlín – Cancún za 10 550 Kč

Mexiko: Cancún z Mnichova a Berlína


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

Delta Air Lines

KLM

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)