Letenky z Berlína a Norimberku na Mauricius na příští rok
19.5.2024

Letenky z Berlína a Norimberku na Mauricius na příští rok

13 331

O této nabídce

Kdo plánuje hodně dopředu, ten také hodně ušetří. To se nám opět potvrzuje u aktuální nabídky aerolinek Lufthansa a Austrian Airlines. Na jejích křídlech si totiž zaletíš z Berlína a Norimberku do Indického oceánu – na krásný ostrov Mauricius. Odlety během března a dubna příštího roku ulovíš za super cenu 13 331 Kč. Tak si dopřej dovolenou na nekonečných plážích například v termínu od 3. do 16. dubna. Po cestě tě vždy čeká přestup ve Frankfurtu (FRA) nebo Vídni (VIE). 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud potřebuješ odbavené zavazadlo, kup si letenky v tarifu Economy Basic, které tě vyjdou na 15 804 Kč a bágl máš v ceně. Během letů také dostaneš občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Dopřej si dovolenou v ráji

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeň na okolní svět a ponoř se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si pěknou káru a objeď to nejlepší, co Mauricius nabízí. Při plánování se mrkni do naší autopůjčovny, kde si zcela jistě vybereš. Cena vozidel začíná na 906 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou do ráje si nezapomeň vyplnit příjezdový formulář, který najdeš na této stránce. Další dokumenty, kromě pasu, nejsou třeba. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Berlína na Mauricius za 13 331 Kč
Letenky z Berlína a Norimberku na Mauricius na příští rok

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mauricius (MRU)

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)