Last-minute letenky na prodloužený víkend k moři
1.7.2021

Last-minute letenky na prodloužený víkend k moři

od 816

O této nabídce

Prodloužený víkend za dveřmi a vy stále nemáte žádné plány? Využijte super levných last-minute letenek k moři. Low-cost aerolinky Ryanair a Wizz Air nabízí levné letenky z Vídně do slunného Řecka a Španělska již od 816 Kč. Tak na co ještě čekáte? V nabídce jsou skvělé destinace jako je řecká Kalamata, oblíbený ostrov Rhodos a španělské Alicante.

Na nejnižší ceny u aerolinky Wizz Air dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Airu zakoupí více než jednu letenku ročně. V ceně letenky aerolinky Wizz Air je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Pokud letíte se společností Ryanair, můžete si s sebou na palubu letadla vzít zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 x 25 x 20 cm, hmotnost není omezená.

Za uvolněnou atmosférou na řecký ostrov Rhodos

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

Zlaté pláže španělského Alicante

Alicante je prosluněnou dovolenkovou destinací s průzračným mořem a množstvím historických památek. Pláže Costa Blancy neboli bílého pobřeží jsou dlouhé jak letní dny a do svítání se táhnoucí večírky. Relaxujte na lehátku, konečně si přečtěte tu knížku, kterou už tak dlouho odkládáte, že nemáte čas. Vychutnávejte si lahodné tapas, opíjejte se sangríou, osvojte si španělský životní styl. Nikam nespěchejte! Zajeďte si na výlet do úchvatných palmových hájů Elche a nevynechejte Santa Barbaru – středověký hrad v samém srdci města, který je báječný jak sám o sobě, tak při pohledu z něj dolů.

Cestování v době epidemie COVID-19

Pro vstup do Španělska je nutné pouze vyplnit vstupní formulář. Žádné další náležitosti aktuálně španělská strana nevyžaduje. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Pro vstup do Řecka je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin nebo negativním antigenním testem ne starším 24 hodin. Uznávají se pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu či krku. Výjimku z povinnosti prokázat se testem mají děti mladší 12 let, osoby, které již prodělaly onemocnění COVID-19 v období od dvou do devíti měsíců před vstupem do země a osoby s dokončeným očkováním, a to alespoň dva týdny po druhé dávce. Dále je nutné vyplnit vstupní formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Pro návrat do ČR ze Španělska nebo z Řecka je nutné vyplnit příjezdový formulář. Dále je nutné se prokázat negativním PCR testem ne starším 72 hodin před odletem ze zahraničí nebo negativním antigenním testem ne starším 48 hodin. Výjimka platí pro děti mladší 6 let, osoby, které již prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a osoby s alespoň první dávkou očkování, a to alespoň 22 dní po této dávce. Více informací naleznete v našem článku.

Last-minute letenky k moři

  • Rezervujte: přes stránky aerolinek Ryanair a Wizz Air
  • Zavazadla: pouze malé příruční zavazadlo v ceně letenky
  • Dostupnost: prodloužený víkend s červencovými státními svátky
  • Termíny:

Alternativně mrkněte na last minute zájezdy do Řecka  od 9 906 Kč >>

nebo na last minute zájezdy do Španělska od 9 790 Kč >>

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Řecku i ve Španělsku hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná.

Autopůjčovna

Chcete poznávat krásy Řecka nebo Španělska po vlastní ose a z pohodlí pronajatého auta? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Řecku a ve Španělsku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled last-minute letenky z Vídně do Kalamaty za 816 Kč

Last-minute letenky na prodloužený víkend k moři

Náhled last-minute letenky z Vídně na Rhodos za 1 723 Kč

Last-minute letenky na prodloužený víkend k moři

Náhled last-minute letenky z Vídně do Alicante za 1 519 Kč

Last-minute letenky na prodloužený víkend k moři

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)