JV Asie: z Vídně do Bangkoku a návrat ze Singapuru do Frankfurtu
23.1.2024

JV Asie: z Vídně do Bangkoku a návrat ze Singapuru do Frankfurtu

10 303

O této nabídce

Máte-li v plánu procestovat více zemí v jihovýchodní Asii, tak dnešní tip je přesně pro vás! Aerolinka Air India nabízí open-jaw letenky z Vídně do thajského Bangkoku s návratem ze Singapuru do Frankfurtu za 10 303 Kč. Po cestě vás čeká vždy jeden rychlý stop v Dillí (DEL). A termíny? Z těch si vybere každý cestovatel, který plánuje prozkoumat krásy Asie během března a dubna letošního roku. Jako příkladový termín poslouží odlet 7. a návrat 21. března.

Přískoky po jihovýchodní Asii najdete snadno a pohodlně přes náš vyhledávač.

Pokud pofrčíte z Frankfurtu domů hromadnou dopravou, využijte přímých autobusů společností Flixbus nebo Regiojet. Více informací o dopravě z letiště Frankfurt najdete v našem super průvodci. A vhod vám přijde jistě také náš vymakaný průvodce letištěm Víděň.

Štědrá zavazadlová politika dopravce umožňuje přepravu rovnou 2 kusů odbavených zavazadel. Na palubu indického národního dopravce si pak vezmete klasické kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a Singapuru

Cesty do Thajska i Singapuru jsou bez větších omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Před cestou do Singapuru si nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Thajsku“ a „Koronavirus v Singapuru“.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem ze Singapuru do Frankfurtu za 10 303 Kč
JV Asie: z Vídně do Bangkoku a návrat ze Singapuru do Frankfurtu

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Singapur (SIN)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)