Jihovýchodní Asie v „business class“ – letenky z Athén
22.4.2022

Jihovýchodní Asie v „business class“ – letenky z Athén

20 222

O této nabídce

Dnes si posvítíme na trochu netradiční akci týkající se letenek v „business class“. V nabídce saúdskoarabské aerolinky Saudia totiž ulovíte za velmi pěkné ceny zpáteční letenky z Athén do mnoha destinací na Blízkém východě, indickém subkontinentu a především v jihovýchodní Asii. Ceny zpátečních letenek v „business class“ začínají na parádních 20 222 Kč (jejich standardní cena se přitom pohybuje kolem 50 tisíc Kč). Vydejte se „ve stylu“ do Indonésie, na Filipíny či Maledivy nebo do Malajsie či Thajska.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

 • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
 • plně polohovatelné sedačky
 • cestu moderním Boeingem 777 na letu z Džiddy do cílové destinace
 • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
 • možnost navštívit letištní salonky – v Džiddě, kde vás čekají delší přestupy, byla před pár měsíci otevřena zbrusu nová „AlFursan lounge“
 • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Přískoky do Athén

Z Prahy se do Athén dostanete na křídlech aerolinek Eurowings nebo Aegean. V případě prvně zmiňované lze pořídit zpáteční letenky kolem 3 tisíc Kč. Ještě levnější přískoky do řecké metropole pořídíte v případě odletu z Vídně. Ryanair létá každý den a zpáteční letenky vyjdou na pár desítek €.

Podmínky pro cestování

Jihovýchodní Asie patřila v „COVID časech“ mezi nejuzavřenější regiony světa. Situace se ale i v této oblasti lepší a jednotlivé země se otevírají cestovatelům. Základním předpokladem pro cestu bude očkovací certifikát. Následně se podmínky již liší dle konkrétní destinace a přehledně shrnuté je najdete v našich průvodcích.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
 • Dostupnost: květen/červen & srpen 2022
 • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Athén do Manily v „business class“ za 20 222 Kč

Jihovýchodní Asie v "business class" – letenky z Athén


Bude se hodit

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)