Jihoamerické Chile: letenky z Prahy do Santiaga
23.4.2024

Jihoamerické Chile: letenky z Prahy do Santiaga

17 799

O této nabídce

Letenky do Jižní Ameriky se pohybují v astronomických výších, proto je fajn, když se sem tam objeví nabídka za pěkné ceny. Jednou takovou nabídku si přichystaly aerolinky Swiss International Air Lines a Air Canada, které nabízí zpáteční letenky z Prahy do Santiaga de Chile. Koupíte je za 17 799 Kč na termíny během podzimu – v listopadu a první polovině prosince. Naplánujte si dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete například v termínu od 6. do 20 listopadu. Po cestě vás vždy čekají dva přestupy, a to ve švýcarském Curychu a kanadském Torontu. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás vyjde na příplatek 1 441 Kč za směr. Během dálkových letů dostanete teplé občerstvení a nápoje zdarma.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm + osobní věc
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za dobrodružstvím až na konec světa

Rozervaná skaliska mohutných And, tyrkysová jezírka omývající křišťálový ledovec. Lamy pasoucí se v nespoutané krajině, ladné a svobodné. Oranžové a rudé písky pouště Atacama zdobené solnými pláněmi, jak kdyby pokryté sněhem. Lesy a pralesy se zvukovou kulisou zurčení potůčků a burácení vodopádů, scenérie, které svou krásou rozbrečí i nejtvrdšího dobrodruha. Tak na co ještě čekáte? Popadněte krosny, obujte pohory a vydejte se do Chile, na dechberoucí konec světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte to nejlepší, co Chile dobrodruhům nabízí. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 730 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile a přestup v Kanadě

Pro cestu do Chile nepotřebujete žádné speciální dokumenty, testy ani očkování. Více informací najdete v našem průvodci.

Při přestupu v Kanadě však budete potřebovat elektronickou registraci eTA, a to i pokud neopustíte letiště. Více se dočtete na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Santiaga de Chile za 17 799 Kč

Jihoamerické Chile: letenky z Prahy do Santiaga


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Air Canada

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)