Jednodenní koupačka na ostrově Mallorca z Vídně s návratem do Prahy
20.7.2020

Jednodenní koupačka na ostrově Mallorca z Vídně s návratem do Prahy

905

O této nabídce

Vydejte se na jedinečnou jednodenní mořskou koupačku na španělském ostrově Mallorca. Ranní letenky Vídně a večerní návratové z ostrova do Prahy můžete zakoupit dohromady již za 905 Kč. V rezervačních systémech aerolinky vycházejí lety nejlépe v úterní termíny napříč celým srpnem i zářím. Lety jsou provozovány nízkonákladovými aerolinkami Ryanair a Wizz Air. U růžového dopravce tradičně dosáhnou na nejlevnější cenu pouze cestující, jež vlastní Wizz Discount Club (WDC) členství. Pokud členství nevlastní, musí si pár kaček připlatit.

Na baleárský ostrov Mallorca můžete letět také s tuzemskou aerolinkou Smartwings. Avšak u tohoto dopravce cenu shodné letenky s nízkonákladovými společnostmi několikanásobně přeplatíte.

Proč na Mallorcu?

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: letenku z Vídně na Mallorcu u aerolinky Wizz Air a z Mallorky do Prahy u dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • 18. srpen za 1 011 Kč (1 277 Kč bez WDC)
  • 19. srpen za 984 Kč (1 250 Kč bez WDC)
  • 26. srpen za 1 011 Kč (1 277 Kč bez WDC)
  • 1. září za 1 011 Kč (1 277 Kč bez WDC)
  • 8. září za 905 Kč (1 171 Kč bez WDC)

Jak z letiště

Po příletu do hlavního města ostrova, Palma de Mallorca, doporučujeme nasednout do minibusu nebo klasického taxíku a vydat se na dlouhou písečnou pláž, Playa de s´Arenal, která se nachází jen několik málo minut jízdy přímo od terminálu letiště.

Náhled jednosměrné ranní letenky z Vídně na Mallorcu za 255 Kč

Jednodenní koupačka na ostrově Mallorca z Vídně s návratem do Prahy

Náhled jednosměrné večerní letenky z Mallorky do Prahy za 650 Kč

Jednodenní koupačka na ostrově Mallorca z Vídně s návratem do Prahy


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)