Jarní Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova
17.10.2022

Jarní Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova

9 273

O této nabídce

Zaleť si v jarních měsících za zábavou a exotikou – letenky do Thajska z Vídně s návratem do Mnichova jsou teď v prodeji jen za 9 273 Kč! V nabídce je mnoho termínů od dubna až do června 2023, kdy v Thajsku panuje předmonzumové podnebí: teploty jsou nejvyšší z celého roku (35 °C), stoupá také vlhkost vzduchu ale deště jsou v tomto období ještě vzácné. Výhodou jsou nízké ceny ubytování a služeb, minimum turistů a poloprázdné pláže.

Do Thajska poletíte na křídlech luxusních aerolinií Saudia. V ceně letenky je kromě přepravy odbaveného zavazadla o hmotnosti až 23 kg a samozřejmě také kabinového zavazadla zahrnuto také plnohodnotné občerstvení, (nealkoholické) nápoje, polštář, přikrývka a hygienický balíček.

Podmínky pro cestování

Cestování do Thajska

Pro vstup do Thajska již není nutné splňovat v souvislosti s pandemií COVID-19 žádné speciální podmínky. Zároveň v Thajsku aktuálně neplatí žádné restrikce. Aktuální informace sledujte na naší stránce Koronavirus v Thajsku, naleznete zde také mnoho užitečných odkazů.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Bangkoku z Vídně

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 23kg odbavené zavazadlo
  • Dostupnost: duben – červen 2023
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKY

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kosmopolitní Bangkok

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde je klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy! Svou návštěvu Bangkoku prodlužte o relax na jednom nebo rovnou několika z tropických thajských ostrovů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky do Bangkoku z Vídně

Jarní Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)