Island od října až do června za výhodnou cenu
30.9.2022

Island od října až do června za výhodnou cenu

2 211

O této nabídce

Už jste někdy viděli polární záři? V nabídce teď máme akční letenky na Island od října až do června příštího roku, tak na nic nečekejte a rezervujte si místo v letadle. Za akční ceny od 2 211 Kč je opravdu široká škála termínů včetně těch nejvíce atraktivních jako jsou Vánoce a podzimní i květnové státní svátky. Na Island si můžete zaletět jen na prodloužený víkend anebo hned na několik týdnů – záleží jen na vás a vašich přáních.

Dle finančních možností a časových preferencí nabízíme pro letenky na Island dvě varianty – levnější variantu z Vídně s aerolinkou Wizz Air, kde si můžete s sebou na palubu letadla vzít malé příruční zavazadlo, přeprava odbaveného zavazadla ale není zahrnuta v ceně letenky. Druhou variantou je pohodlný let s rakouskými aeroliniemi Austrian Airlines, a to jak z Prahy, s krátkým přestupem ve Vídni, tak přímo z Vídně, a to s přepravou odbaveného zavazadla o hmotnosti až 23 kg zahrnutou v ceně. Ceny letenek s Austrian Airlines začínají na 6 934 Kč při odletech z Prahy a na 6 311 Kč při odletech z Vídně.

Na nejnižší ceny letenek u aerolinky Wizz Air dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Dechberoucí islandská příroda

Tahle země ohně a ledu vás prostě učaruje. Majestátní hory zalité lávou, slavný Geysir který dal jméno všem gejzírům světa, jeho aktivní “bráška” Strokkur a horké prameny, které nabádají k příjemné koupeli, se střídají s bouřlivými vodopády a křišťálovými ledovci. Diamantová pláž na východě ostrova vám naprosto vyrazí dech a na západních fjordech i přes veškerou jejich krásu dost možná nepotkáte ani živáčka. V přilehlých vodách Atlantského oceánu se prohánějí kosatky a plejtváci, tak naskočte v Husavíku na loď a jeďte je pozdravit.

Podmínky pro cestování

Cestování na Island

Pro cestování na Island není v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19 nutné splňovat žádné zvláštní podmínky. Podrobnější informace a aktuality sledujte na naší stránce Koronavirus na Islandu.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Island

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na Islandu

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Reykjavíku

Poznejte krásy islandské krajiny po vlastní ose – s pohodlím a flexibilitou pronajatého automobilu. Na nejnižší ceny pronájmu dosáhnete v naší autopůjčovně.

Akční letenky do Reykjavíku

Island od října až do června za výhodnou cenu

Island od října až do června za výhodnou cenu

Island od října až do června za výhodnou cenu

 


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)