Indonésie: z Prahy na Bali se zastávkou v Hongkongu
12.2.2023

Indonésie: z Prahy na Bali se zastávkou v Hongkongu

16 757

O této nabídce

Cenový standard v případě letenek do jihovýchodní Asie v posledních měsících nepříjemně vystoupal. S výjimkou akčních tarifů Saudie prakticky nenajdete letenky za ceny, na něž jsme byli dříve relativně zvyklí. Pokud se bavíme o odletech přímo z Prahy, lze toto tvrzení ještě zdůraznit. Optikou výše uvedených řádků je zřejmé, že za velmi zajímavou v této situaci musíme považovat i aktuální promo akci British Airways a Cathay Pacific. V jejich nabídce ulovíte first minute zpáteční letenky z Prahy na populární ostrov Bali za 16 757 Kč.

Dostupné termíny na vás čekají od konce října do první poloviny prosince a také v druhé polovině ledna roku 2024. Základní tarif „Economy Light“ v tomto případě zahrnuje zdarma i přepravu odbaveného zavazadla! A cestou z Prahy na Bali i zpět vás čekají dva přestupy – v Londýně na Heathrow a v Hongkongu. Právě v asijské metropoli se v rámci cesty do Indonésie bohužel nevyhnete delšímu layoveru, který bude znamenat jednu noc v Hongkongu.

Spolupráce aerolinek BA a CX přináší i akční letenky z Prahy na Filipíny za 14 743 Kč nebo zpáteční letenky z Prahy do Hongkongu za 13 396 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do podzimu zbývá dlouhá doba. Doufejme, že restrikce brzy zmizí (jako v případě jiných destinací v jihovýchodní Asii).

Aktuálně pro cestu do Indonésie potřebujete očkovací certifikát (min. dokončené základní schéma vakcinace proti „COVID-19“). Povinné je také stažení aplikace PeduliLindungi a turistické vízum, které obdržíte po příjezdu za poplatek 500 000 IDR. Přehled aktuálních opatření a vstupních podmínek naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Tranzit v Hongkongu

Pokud byste během layoveru v Hongkongu rádi opustili letiště, nezapomeňte splnit také tamější podmínky. Ty naštěstí byly v minulém týdnu zmírněny a nově si vystačíte „pouze“ s antigenním negativním testem a vyplněným formulářem. Více informací, vč. užitečných odkazů, naleznete jako vždy v našem průvodci „Koronavirus v Hongkongu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy na Bali

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Bali

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Denpasaru za 16 757 Kč

Indonésie: z Prahy na Bali se zastávkou v Hongkongu


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Cathay Pacific

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)