Indonésie: Jakarta z Vídně a návratem do Mnichova
10.9.2022

Indonésie: Jakarta z Vídně a návratem do Mnichova

11 971

O této nabídce

Pokračujeme ve výlovu akčních letenek do jihovýchodní Asie od Saudia Airlines. Na thajský  Bangkok za 8 788 Kč a malajskou Kuala Lumpur za 10 823 Kč dnes navazujeme tipem na levné letenky s cílem v Indonésii. Open-jaw letenky z Vídně do Jakarty a návratem do Mnichova pořídíte za 11 971 Kč. Jakarta je hlavní město celé Indonésie a leží na ostrově Jáva, který toho cestovatelům nabídne dost sám o sobě. Až budete pokračovat ve vaší cestě na další ostrovy, využijte levných vnitrostátních přeletů např. s Batik Air, Citilink, Garudou nebo Lion Air.

Základní tarif Saudie zahrnuje v ceně i přepravu odbaveného zavazadla. Cestou do Indonésie i zpět vás čeká jeden pohodový přestup na moderním letišti v Džiddě. A co termíny? Tentokráte jsou akční letenky dostupné na jarní měsíce příštího roku, konkrétně od dubna do června. Jejich přehled klasicky naleznete v našem kalendáři níže.

PS: Klasické zpáteční letenky z Vídně do Jakarty jsou v nabídce dopravce za 13 371 Kč (termíny naleznete v tomto kalendáři).

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Indonésie potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také stažení aplikace PeduliLindungi a turistické vízum, které obdržíte po příjezdu za poplatek 500 000 IDR.

Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Indonésie

Indonésie je barevná, nádherná, snoubí různé kultury a náboženství i bohatství s chudobou. Sami místní hlásají, že mají „jednotu v rozdílnosti“ a opravdu, každý ostrov připomíná jak kdyby jiný svět. Projeďte se Jávou, vyšplhejte na její hrdé vulkány a naučte se tradiční batice v Yogikartě. Nebo se nechte omámit krásou hinduistických chrámů proslulého Bali, surfujte na nedotčených plážích Lomboku, pozdravte orangutany na Sumatře. Na úchvatném Komodu žijí opravdoví draci a divoké Borneo vás naprosto dostane.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Jakarty a návratem do Mnichova za 11 971 Kč

Indonésie: Jakarta z Vídně a návratem do Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)