Akční letenky do Thajska: Bangkok z Vídně od března do července
8.9.2022

Akční letenky do Thajska: Bangkok z Vídně od března do července

8 788

O této nabídce

Letenková párty u letecké společnosti Saudia je zpátky! Po necelém měsíci tu opět máme akční nabídku letenek do Thajska! Tradiční open-jaw kombinace letenek z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova dnes visí v globálním rezervačním systému za 8 788 Kč. Jak jsme u saudskoarabské aerolinky zvyklí, základní tarif obsahuje také odbavené zavazadlo.

Cestou do Thajska i zpět cestovatele čeká jeden klidný přestup na moderním letišti v Džiddě. Vybírat můžete z bohaté nabídky termínů od druhé poloviny března až do července. Opět jsme pro vás připravili přehledné kalendáře, v nichž naleznete všechny dostupné termíny přehledně sesumírované.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do jara příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restkrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Thajského království potřebujete negativní PCR test nebo očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova za 8 788 Kč

Akční letenky do Thajska: Bangkok z Vídně od března do července


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)