Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně a návratem do Mnichova
9.9.2022

Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně a návratem do Mnichova

10 823

O této nabídce

Moc rádi máme v poslední době leteckou společnost Saudia, neboť cestovatele nepřestává zásobovat akčními letenkami do jižní a jihovýchodní Asie. Včera se opět po měsíce objevily parádní letenky do Thajska za 8 788 Kč a dnes je následující také levné letenky do sousední Malajsie. Open-jaw letenky z Vídně do Kuala Lumpur a návratem do Mnichova ulovíte za sympatickou cenu 10 823 Kč.

Základní tarif Saudie zahrnuje v ceně i přepravu odbaveného zavazadla. Cestou do Malajsie i zpět vás čeká jeden pohodový přestup na moderním letišti v Džiddě. A co termíny? Tentokráte jsou akční letenky dostupné na jarní měsíce příštího roku, konkrétně od dubna do června. Jejich přehled klasicky naleznete v našem kalendáři níže.

PS: Klasické zpáteční letenky z Vídně do Kuala Lumpur jsou v nabídce dopravce za 13 482 Kč (stejné termíny jako open-jaw kombinace).

Podmínky pro cestování

Cesta do Malajsie

Cestování do Malajsie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Malajsii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Malajsie

Jenom se řekne Malajsie a už cítíte tu vlhkou vůni pralesa, slyšíte šum moře a vidíte krásu čajových plantáží splývajících po kopcích. Malajsie je možná zastíněná svými sousedy, ale sama toho má přinejmenším stejně tolik co nabídnout. Bílé pláže okolních ostrůvků tam jsou lemovány korunami stromů obývanými divokými orangutany a hory tam nad hladinou doplňují dechberoucí a nedotčený podvodní svět. Kuala Lumpur se svou přehlídkou mrakodrapů je jedním z těch čistších a bohatších asijských velkoměst, malebnou koloniální architekturu zas najdete v pestrobarevné Malacce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kuala Lumpur a návratem do Mnichova za 10 823 Kč

Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně a návratem do Mnichova


Bude se hodit

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)