Indonésie: Bali z Prahy s odbaveným zavazadlem
4.4.2023

Indonésie: Bali z Prahy s odbaveným zavazadlem

16 887

O této nabídce

Přemýšlíte, kde se ohřejete během podzimních měsíců? Zaleťte si na Bali z Prahy na křídlech aerolinek British Airways a Cathay Pacific. Ty nabízí letenky z Prahy na Bali za 16 887 Kč včetně odbaveného zavazadla. Termíny jsou dostupné od letošního listopadu do ledna příštího roku (s výjimkou vánočních svátků). Po cestě vás čeká jeden rychlý přestup v Londýně (LHR) a jeden delší přestup v Hongkongu (HKG), který využijte k prohlídce města.

Jak již bylo zmíněno, v ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále si s sebou můžete vzít příručák o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc. Na letech operovaných Cathay Pacific se můžete těšit na teplé občerstvení během dlouhého letu a malou svačinku během krátkého.

Podmínky pro cestování

Cesty na Bali

Pro vstup na území Indonésie (tedy i Bali) je nutné mít dokončené očkování proti onemocnění COVID-19. Dále potřebujete vízum, které vám bude přiděleno po příletu za 500 000 IDR a nebo si o něj můžete zažádat dopředu online. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Transit v Hongkongu je již zcela bez omezení. Před odletem nezapomeňte navštívit naší stránku „Koronavirus v Hongkongu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Bali – to nejlepší z Indonésie

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 16 887 Kč
Indonésie: Bali z Prahy s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Cathay Pacific

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)