Havajské ostrovy: z Budapešti do Honolulu
31.1.2024

Havajské ostrovy: z Budapešti do Honolulu

19 789

O této nabídce

Sem tam se nám objeví pěkná cenovka za letenky na Havaj, jedná se zpravidla ale o odlety z Německa. Dnes potěšíme i cestující, kteří mají dobře dostupné letiště v hlavním městě Maďarska. Aerolinky American Airlines a British Airways přináší zpáteční letenky z Budapešti do Honolulu, které pořídíte za 19 789 Kč. Termíny jsou k mání od února do dubna letošního roku – zažijte dovolenou snů například od 8. do 20. února. Po cestě vás čekají 2 pohodové přestupy, kdy jeden připadá na Londýn (LHR) a druhý na Los Angeles (LAX). Letenky je možné nakombinovat i tak, že v LA strávíte 1 den, který využijte například k návštěvě proslulého Hollywoodu.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh, kabelka). Pokud si s sebou chcete vzít i odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Main Cabin, které vás vyjdou na 22 376 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: únor – duben 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Na dovolenou snů na Havaj

Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui… tolik různých názvů má ráj na zemi. A tolik různých tváří! Průzračné vody Pacifiku se v zátokách líně povalují a zalévají nekončící písečné pláže, když jinde se příboj silně opírá do strmého pobřeží. Nezkrotné vulkány ve vnitrozemí se střídají se zelení deštných lesů, obří motýli je zdobí jak květinové věnce. Havaj je mekkou surfařů, snem potápěčů a rájem dobrodruhů. Život zde plyne pomalu, poklidně, vždy s úsměvem na tváři. Není důvodu ke smutku, vždyť východy i západy slunce, spolu s narůžovělou oblohou pomalu odhalující zářivá souhvězdí, tu jsou z nějakého důvodu krásnější než kdekoliv jinde na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na Havaji auto a prozkoumejte přírodní krásy, které ostrovy nabízí. Ideální vůz na váš čeká v naší autopůjčovně a vyjde vás od 901 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

I na Havaj budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Naopak očkování a negativní test můžete nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Budapešti do Honolulu za 19 789 Kč
Havajské ostrovy: z Budapešti do Honolulu

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Los Angeles (LAX)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)