First-minute letenky do Tanzanie za skvělou cenu – odlet z Říma, návrat do Londýna
12.8.2023

First-minute letenky do Tanzanie za skvělou cenu – odlet z Říma, návrat do Londýna

5 922

O této nabídce

Ufff! Akční letenky do Tanzanie od saúdskoarabské letecké společnosti Saudia jsou stále dostupné! Oproti původní inzerované akci pouze lehce upravíme routing, kdy se tentokráte jedná o open-jaw letenky s odletem z Říma (FCO) a návratem do Londýna (LHR). Vaším cílovou destinací ve východní Africe bude stále Dar es Salaam (DAR). Open-jaw kombinaci letenek pořídíte za skvělou cenu 5 922 Kč! Vybírat můžete z termínů od dubna do srpna příštího roku, vč. těch o letních prázdninách (např. přes červencové státní svátky). Přehledně shrnuté je tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Budeme-li uvažovat standardní ceny letenek z Prahy do Říma a z Londýna do Prahy, měla by vás kompletní kombinace letů z české metropole do Tanzanie vyjít maximálně na cca 9-10 tisíc Kč.

Základní tarif u saúdskoarabské aerolinky zahrnuje tradičně také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup na letišti v Džiddě (JED). Na všech letech Saudie je také podáváno občerstvení zdarma (bohužel však s výjimkou alkoholických nápojů).

S nákupem přískoků do Říma a z Londýna zatím ještě počkejte. Do příštího roku zbývá ještě mrak času a klíčové bude, jestli aerolinka ponechá letenky validní…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Jak na přískoky

Jak do Říma?

Přímé letecké spojení z Prahy (PRG) do Říma na letiště Fiumicino (FCO) pravidelně zajišťují letecké společnosti Ryanair a Wizz Air. Zejména v četných akcích maďarského dopravce není problém ulovit jednosměrnou letenku na této trase doslova za pár stovek!

Jak z Londýna?

Nabídka spojení mezi Londýnem a Prahou je velice pestrá. Přímo z Heathrow (LHR) létají do české metropole několikrát denně British Airways. Ze Stanstedu (STN) lze využít spojení Ryanairu, z Gatwicku (LGW) a Lutonu (LTN) potom shodně easyJetu či Wizz Airu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tanzanie

Před cestou do Tanzanie již není nutné disponovat žádnou „COVID byrokracií“. Cestovatelé si vystačí s turistickým vízem, které obdrží na letišti za 50 USD. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Náhled letenky z Říma do Dar es Salaamu a návratem do Londýna za 5 922 Kč
First-minute letenky do Tanzanie za skvělou cenu – odlet z Říma, návrat do Londýna

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)