Akční letenky do Tanzanie – odlet z Milána, návrat do Londýna
30.7.2023

Akční letenky do Tanzanie – odlet z Milána, návrat do Londýna

5 747

O této nabídce

EDIT (29. 7. 2023): Lákavý tarif saúdskoarabské aerolinky, který vybízí dobrodružné cestovatele k výletu do východoafrické Tanzanie, je stále validní! Letenky do hlavního města Tanzanie, Dar es Salaamu, stále pořídíte za parádní cenu 5 747 Kč. Stejně jako v případě původně inzerované trasy jsou odlety z Milána (MXP) a návraty do Londýna (LHR). Letenky vystavené v rezervačních třídách „Q“ a tarifu „Guest semi-flex“ navíc obsahují přepravu 2 ks odbavených zavazadel! Dostupné termíny připadají na březen a duben příštího roku – viz náš kalendář.

Letecká společnost Saudia opět přichází ze hodně povedenými akčními letenkami. Tentokráte se jedná spíše o tip pro dobrodružnější cestovatele, kterým nevadí během cesty poznat vícero destinací. Vaším cílem se stane hlavní město východoafrické Tanzanie, Dar es Salaam. Odlety jsou v rámci akčního tarifu alokovány na milánské letiště Malpensa (MXP) a návraty do Londýna na Gatwick (LGW). Open-jaw letenky po ose Milán – Dar es Salaam – Londýn ti nejrychlejší cestovatelé uloví za skvělou cenu 4 930 Kč. Budeme-li uvažovat standardní ceny letenek z Prahy do Milána a z Londýna do Prahy, měla by vás kompletní kombinace letů z české metropole do Tanzanie vyjít maximálně na cca 8-9 tisíc Kč.

EDIT (12. 7. 2023, 18:45): Levné letenky v rámci této akce doslova mizely před očima. Termíny za 4 930 Kč (rezervační třídy „T“) už jsou velmi probrané, ale stále je možné ulovit letenky za velmi hezké ceny á 5 395 Kč (kombinace tříd „T“ & „Q“) nebo za 5 955 Kč (čisté „Q“), viz kalendáře níže.

Základní tarif u saúdskoarabské aerolinky zahrnuje tradičně také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup na letišti v Džiddě (JED). Na všech letech Saudie je také podáváno občerstvení zdarma (bohužel však s výjimkou alkoholických nápojů).

S nákupem přískoků do Milána a z Londýna zatím ještě počkejte. Do zimních měsíců zbývá ještě mrak času a klíčové bude, jestli aerolinka ponechá letenky validní…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Jak na přískoky

Jak do Milána?

Přímé letecké spojení z Prahy (PRG) do Milána na letiště Malpensa (MXP) pravidelně zajišťují letecké společnosti easyJet a Wizz Air. Zejména v četných akcích maďarského dopravce není problém ulovit jednosměrnou letenku na této trase doslova za pár stovek!

Jak z Londýna?

Přímé linky mezi londýnským letištěm Gatwick (LGW) a Prahou (PRG) budou během zimního letového řádu obsluhovat totožné aerolinky jako trasu do Milána – tj. easyJet a Wizz Air. Určitě se nemusíte být, že byste časem neulovili také levné letenky z Velké Británie domů. Z hlavního londýnského letiště Heathrow (LHR) létají do Prahy několikrát denně British Airways.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tanzanie

Před cestou do Tanzanie již není nutné disponovat žádnou „COVID byrokracií“. Cestovatelé si vystačí s turistickým vízem, které obdrží na letišti za 50 USD. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Náhled letenky z Milána do Dar es Salaamu a návratem do Londýna za 5 747 Kč

Akční letenky do Tanzanie – odlet z Milána, návrat do Londýna

Náhled letenky z Milána do Dar es Salaamu a návratem do Londýna za 4 930 Kč

Akční letenky do Tanzanie – odlet z Milána, návrat do Londýna


Bude se hodit

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)