Filipíny: Manila z Vídně na jaře příštího roku
11.9.2022

Filipíny: Manila z Vídně na jaře příštího roku

12 922

O této nabídce

Pokračujeme v jízdě na vlně levných letenek do jihovýchodní Asie od Saudie! Dnes se naše zraky upřou na Filipíny, neboť v nabídce saúdskoarabské letecké společnosti ulovíte i akční letenky do Manily! Vybírat můžete z klasických zpátečních letenek z Vídně na Filipíny za 13 168 Kč nebo open-jaw letenek z Vídně do Manily a návratem do Mnichova za 12 922 Kč! Doporučujeme vám ale vybírat spíše variantu s návratem zpět do Rakouska, neboť v případě návratu do Mnichova vás čeká delší přestup v Rijádu, kde budete muset nocovat.

Základní tarif Saudie zahrnuje v ceně i přepravu odbaveného zavazadla. Cestou na Filipíny i zpět vás čeká jeden pohodový přestup na moderním letišti v Džiddě (v případě routingu do Mnichova Rijádu). A co termíny? Tentokráte jsou akční letenky dostupné na jarní měsíce příštího roku, konkrétně od dubna do června. Jejich přehled klasicky naleznete v našem kalendáři níže.

Další akční letenky do jihovýchodní Asie:

Podmínky pro cestování

Cesta do Filipíny

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu na Filipíny potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také vyplnění příjezdového formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Filipíny

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Manily a návratem do Mnichova za 12 922 Kč

Filipíny: Manila z Vídně na jaře příštího roku


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)