Filipíny: Manila z Budapešti i Mnichova v hlavní sezóně
3.6.2024

Filipíny: Manila z Budapešti i Mnichova v hlavní sezóně

13 363

O této nabídce

Chceš na vlastní oči spatřit průzračné moře omývající nekonečné bílé pláže, nad kterými se zvedají zelené vrcholky? Tak to jsou Filipíny tou správnou volbou. Zpáteční letenky do hlavního města Manila nyní ulovíš s odletem z Budapešti i Mnichova, a to na hlavní sezónu! Poletíš na křídlech aerolinky Air China a na Filipíny se podíváš z hlavního města Maďarska za 13 363 Kč, z bavorského města pak za 14 273 Kč, včetně odbaveného báglu. Po cestě se připrav na přestup v čínském Pekingu v obou směrech. Jak už jsme zmínili, termíny připadají zejména na hlavní sezónu – široký výběr máš od srpna do dubna příštího roku. Co třeba termín od 11. do 21. listopadu?

Vstřícná zavazadlová politika čínské aerolinky ti umožní vzít si s sebou odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si pak vezmeš i klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů se můžeš těšit na teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichovprůvodce parkováním na letišti Budapešť.

Dopřej si oddych na Filipínách

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedni do barevného jeepney a poznávej okolí, nebo se vydej vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchluj s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápěj se jejich korálovým královstvím. Zdolej úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštiv burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se polož se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny a přestup v Číně

Pro cestu na Filipíny nepotřebuješ vízum, ani další dokumenty. Více se dočteš v našem průvodci.

Pokud budeš chtít v Číně opustit letiště, dostaneš tranzitní vízum zdarma – stačí se prokázat letenkou ze země. Další informace najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Budapešti do Manily za 13 363 Kč
Filipíny: Manila z Budapešti i Mnichova v hlavní sezóně

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Filipíny)

Let zpátky

Budapešť - Manila - Ninoy Aquino - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)