Fascinující Abú Dhabí po Novém roce z Vídně
17.6.2022

Fascinující Abú Dhabí po Novém roce z Vídně

2 594

O této nabídce

Sníte o hřejivém slunci uprostřed zimy a o poznávání orientální kultury? Pak vám musíme doporučit náš nejnovější nález akční letenky z Vídně do Abú Dhabí za lákavých 2 594 Kč. V nabídce je mnoho termínů od ledna až do března příštího roku – toto období je z hlediska počasí nejlepší pro poznávání památek a kulturních pamětihodností. Očekávejte denní teploty pohybující se okolo příjemných 20 °C a téměř každodenně azurovou oblohu.

Do Abú Dhabí poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Wizz Air a s sebou na palubu letadla si můžete vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg. Za poplatek si můžete přikoupit větší příruční zavazadlo, a to od 10 EUR, nebo odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg, a to za cenu od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do SAE

Pro vstup na území SAE je nutné se prokázat platným očkovacím certifikátem, případně certifikátem o negativním výsledku testu PCR nebo o prodělání nemoci COVID-19. Funkci těchto certifikátů zastává EU COVID pas. Dále je nutné vyplnit vstupní formulář a stáhnout si mobilní aplikaci Al hosn. Podmínky vstupu do země se mohou do doby vašeho odletu změnit, proto doporučujeme sledovat naší stránku Koronavirus v SAE s aktuálními informacemi a praktickými tipy.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ – viz náš článek Nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Vídně do Abú Dhabí

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Abú Dhabí

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Abú Dhabí. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky z Vídně do Abú Dhabí

Fascinující Abú Dhabí po Novém roce z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)