Do Mosambiku z Prahy s Qatar Airways
12.5.2020

Do Mosambiku z Prahy s Qatar Airways

12 992 Kč

O této nabídce

Dnešní akce jistě přijde na chuť všem milovníkům divokého afrického kontinentu. Letenky do jihoafrického Mosambiku lze nyní pořídit s leteckou společností roku 2019, Qatar Airways, za akčních 12 992 Kč. S jedním přestupem v Dauhá se tak do Mosambiku dostanete rychle a pohodlně z Prahy, a to i s velkým odbaveným zavazadlem v ceně letenky. Let je možné rezervovat na termíny od září 2020 až do května 2021. S nákupem dlouho neotálejte, jedná se o historicky druhou nejlevnější nabídku do této destinace z Prahy.

Tip pro zběhlejší cestovatele

Současně je také možné využít akce aerolinky TAP Portugal do stejné cílové destinace. Z Lisabonu lze koupit zpáteční letenku za 8 350 Kč. V ceně je však pouze příruční zavazadlo, za odbavené si budete muset připlatit 120 €. K dispozici jsou termíny od listopadu 2020 do března 2021. Letenky do Lisabonu doporučujeme lovit u aerolinky Wizz Air. Ceny za zpáteční letenku z Vídně startují na 35 € s členstvím WDC. Pokud nejste členy Wizz Discount Clubu, budete si muset připlatit 20 €. S letenkami do Lisabonu bychom však zatím počkali na nějakou lepší akci, která jistě ještě přijde.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 30 kg + příruční
  • Dostupnost: září 2020 – květen 2021
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování doporučujeme řešit přes Booking či Hotels. Přímo v Maputu se ubytujte třeba v tomto hotelu i se snídaní za 427 Kč/os./noc. Nicméně s rezervací ubytovacího zařízení není, vzhledem k termínu případného výletu, třeba spěchat.

Víza

V Mosambiku získáte turistické vízum s dobou platnosti 30 dní ihned po příletu na letiště v hlavním městě Maputu za poplatek 50 USD.

Autopůjčovna

Pro poznání toho pravého afrického kontinentu doporučujeme si vypůjčit auto. Přehled nejlepších nabídek naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Maputa za 12 992 Kč.

Do Mosambiku z Prahy s Qatar Airways

Náhled zpáteční letenky z Lisabonu do Maputa za 8 350 Kč.

Do Mosambiku z Prahy s Qatar Airways

Náhled zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu za 35 €

Do Mosambiku z Prahy s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

TAP Air Portugal

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)