Do Milána z Prahy za pár kaček po celé léto
15.6.2023

Do Milána z Prahy za pár kaček po celé léto

od 480

O této nabídce

Zaleťte si do italské Lombardie za parádní cenu a spojte návštěvu italských jezer s nákupy v hlavním městě módy. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Milána z Prahy, konkrétně na letiště Malpensa (MXP), od 480 Kč! Za tuto cenu jsou letenky do Itálie k mání po celý červenec a srpen, na pár dní i na týdenní dovolenou. Jako příkladový termín uvádíme odlet 10. a návrat 16. srpna. Doporučujeme půjčit si na letišti auto a vyrazit do nádherné alpské přírody.

Nejlevnější tarif u Wizz Airu obsahuje příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 55 × 40 × 23 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 1 105 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo o stejných rozměrech a váze do 10 kg vás vyjde od 1 320 Kč v jednom směru.

Na nejlevnější letenky dosáhnou klasicky členové Wizz Discount Clubu. Plánujete-li letět do Itálie alespoň ve dvou či chcete s Wizz Airem létat častěji, doporučujeme zakoupení členství.

K italským jezerům a na skvělé jídlo

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela volné, nepotřebujete se prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem nebo vstupním formulářem. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ačkoliv se můžete po Itálii jednoduše pohybovat i vlakem, mnohem pohodlnější je půjčení auta. Skvělé auto pro vaši dovolenou v severní Itálii si rezervujte přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás o letních prázdninách vyjde přibližně na 1 054 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 480 Kč
Do Milána z Prahy za pár kaček po celé léto

Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)