Do Londýna nejen na prodloužené víkendy z Prahy
18.1.2024

Do Londýna nejen na prodloužené víkendy z Prahy

od 760

O této nabídce

Zpříjemněte si některý z nadcházejících prodloužených víkendů v britské metropoli. Zpáteční letenky do Londýna z Prahy pořídíte od 760 Kč díky aerolince Wizz Air, která spojuje hlavní město s londýnskými letišti Gatwick (LGW) i Luton (LTN). Termíny za nízké ceny jsou dostupné od ledna do dubna, navštivte Londýn třeba od 8. do 11. března. A nebo raději přes Velikonoce od 29. března do 3. dubna?

Jak už bývá zvykem, na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud poletíte alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 395 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo vás vyjde od 1 530 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Londýn nikdy nezklame

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Do Velké Británie potřebujete mít platný pas. Očkovací certifikát a negativní test můžete s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 760 Kč
Do Londýna nejen na prodloužené víkendy z Prahy

Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Londýn Luton (LTN)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)