Do Ázerbájdžánu: jarní letenky z Budapešti do Baku
21.3.2023

Do Ázerbájdžánu: jarní letenky z Budapešti do Baku

od 2 021

O této nabídce

Akční letenky do Ázerbájdžánu jsme na blogu neměli několik let! Dlouhodobě nejlevnější letenky cestovatelé pořídili na přímé lince maďarské aerolinky Wizz Air z Budapešti do Baku. Její provoz byl ale během pandemie nemoci „COVID-19“ zastaven. K obnovení došlo teprve před pár měsíci a nyní rezervační systém dopravce začíná plodit první levné letenky. Vyrazte poznávat divoký Kavkaz nebo kosmopolitní hlavní město Baku díky zpátečním letenkám z Budapešti od 2 021 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si vždy cca 500 Kč připlatí). Z nabídky letecké společnosti jsme pro vás vyzobali několik zajímavých termínů během letošního jara, v nichž se ceny letenky pohybují od 2 do 3,5 tisíce Kč.

Spojení z Prahy bohužel těmto letenkám z Budapešti (BUD) konkurovat nemůže. Nejlevnější zpáteční letenky z dílny LOTu neb Lufthansy vyjdou na cca 8 tisíc Kč a přímé lety od národního dopravce AZAL dokonce na 12 tisíc Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ázerbájdžánu

Za účelem cesty do Ázerbájdžánu je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem (stačí základní schéma, tj. 2 dávky). Kromě toho si před cestou do země nezapomeňte zařídit turistické vízum, které si snadno obstaráte online. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ázerbájdžánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky na Kavkaz, do Ázerbájdžánu

Ať už za přírodou nebo za kulturou, Ázerbájdžán, země Zakavkazska, vás přivítá s otevřenou náručí. Seznamte se s velice vřelými místními obyvateli, nechte se pohostit kostkou cukru a sklenkou armudu plnou silného černého čaje. Kupte si na tržnici tradiční koberec, poznávejte původní islámskou i super-moderní architekturu, trojice věžáků Flame Towers vám učaruje. Ztraťte se v nádheře kavkazského pohoří, zastavte se a odpočiňte v malých vesničkách ukrytých v údolích jako je Buduq nebo Laza. Neopouštějte Ázerbájdžán dokud nespatříte bublající představení bahenních sopek, jedinečný úkaz téhle ohňové země.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 2 021 Kč

Do Ázerbájdžánu: jarní letenky z Budapešti do Baku


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)