Do Ázerbájdžánu bez restrikcí: z Budapešti do Baku
30.3.2023

Do Ázerbájdžánu bez restrikcí: z Budapešti do Baku

1 924

O této nabídce

Ázerbájdžán s platností od 28. března 2023 konečně zrušil podmínky vstupu do země zavedené v souvislosti se šířením nemoci „COVID-19“. To znamená, že od tohoto týdne již nemusíte, při cestách do Baku, předkládat očkovací certifikát nebo doklad o prodělání nemoci. Využijte této příjemné novinky a zaleťte si na jarní výlet právě do Ázerbájdžánu. V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air naleznete levné zpáteční letenky z Budapešti do Baku, jejichž ceny začínají na 1 924 Kč (tato cena tradičně platí pro členy WDC). K dispozici je dostatek termínů v druhé polovině dubna nebo po čas celého května.

Spojení z Prahy bohužel těmto letenkám z Budapešti (BUD) konkurovat nemůže. Nejlevnější zpáteční letenky z dílny LOTu neb Lufthansy vyjdou na cca 8 tisíc Kč a přímé lety od národního dopravce AZAL dokonce na 12 tisíc Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ázerbájdžánu

Cestování do Ázerbájdžánu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s turistickým vízem, které si snadno obstaráte online. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ázerbájdžánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevit krásy Kavkazu do Ázerbájdžánu

Ani evropská, ani asijská, Ázerbájdžán je exotická země s mnoha tajemstvími, ovšem pohostinnost místních není mezi nimi — ta je věhlasná. Konverzujte nad skleničkou silného a silně slazeného čaje. Poznávejte tradici i proměnu válkou zpustošeného postsovětského na supermoderní. Baku je kosmopolitní metropolí a mísí v sobě původní architekturu s nablýskanými mrakodrapy, Plamenné věže jsou ve svém rozkvětu. Jen co by kamenem dohodil bublají bahenní sopky, obklopené pouští a zapomenutými vesničkami. Vydejte se zdolat vrcholy Velkého Kavkazu, jako suvenýr si domů přivezte tradiční vlněný koberec.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 924 Kč

Do Ázerbájdžánu bez restrikcí: z Budapešti do Baku


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)