Čína: z Berlína i Mnichova do Šanghaje
2.2.2024

Čína: z Berlína i Mnichova do Šanghaje

9 993

O této nabídce

Skandinávská aerolinka SAS nás nepřestává překvapovat příjemnými cenovkami do celého světa. Tentokrát se nevydáme do USA, ale úplně na druhou stranu zeměkoule – do Číny. Zpáteční letenky z Berlína do Šanghaje ulovíte za 9 993 Kč převážně na březnové termíny. Pár termínů pořídíte také v dubnu. Cestu zpět si zpříjemněte návštěvou moderní Kodaně (CPH), kde budete přestupovat. Co třeba v termínu od 13. do 19. března? A pokud je pro vás bližší letiště v Mnichově, letenky z Mnichova do Šanghaje pořídíte za 10 401 Kč.

V ceně letenky máte velké kabinové zavazadlo, které by nemělo přesáhnout rozměry 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte si letenky v tarifu GoSmart, kdy vás vyjdou na 11 978 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín nebo průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Do pulzující Šanghaje

Šanghaj je metropolí s mnoha nej, jakožto nejbohatší město nejlidnatější země se pyšní jednou z nejvyšších budov světa. Mísí v sobě přepych a oslnivost západní kultury s tradicí té východní a vytváří tak zajímavé spojení. V ulicích jako Nanjing Road a Huaihai Road koupíte možné i nemožné, na venkovních tržištích zas ochutnáte vůni a pálivost Číny. Život v tomhle nikdy nespícím velkoměstě pokračuje ještě dlouho do nočních hodin, kdy se panorama rozsvítí barvami neonů a divadla, kina, kluby a bary se postarají o zábavu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Před cestou si nezapomeňte vyřídit vízum, které získáte na Velvyslanectví ČLR v Praze. Očkování ani negativní test nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Berlína do Šanghaje za 9 993 Kč
Čína: z Berlína i Mnichova do Šanghaje

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Mnichov (MUC)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)