Čína: do Šanghaje či Pekingu z Vídně i Prahy
13.10.2023

Čína: do Šanghaje či Pekingu z Vídně i Prahy

10 272

O této nabídce

Akčních letenek do Číny v poslední době příliš nemáme, byla by tedy nepodělit se o tip na levné letenky do Šanghaje či Pekingu z Vídně i Prahy. S touto akcí přichází aerolinka British Airways, díky které ulovíte letenky do Šanghaje na listopadové termíny za 10 272 Kč z Vídně a od října do prosince za 13 411 Kč z Prahy. Hlavní město Číny je k mání od října do března příštího roku za 11 884 Kč z Vídně a z Prahy za 13 314 Kč. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v britském Londýně (LHR). Objevte tajemství Číny například v termínu od 9. do 26. listopadu. 

V ceně nejlevnějšího tarifu máte zdarma velké kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte v rámci tarifu Standard Economy, kdy vás zpáteční letenka z Vídně do Šanghaje vyjde na 12 614 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za objevováním tajemné Číny

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevřete svá srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydejte se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůjte v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledejte rozkošné pandy. Projděte se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztraťte se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnejte autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Před cestou do Číny si již nemusíte obstarávat negativní test a ani nemusíte být očkovaní. V letadle či po příletu akorát musíte mít vyplněný formulář a mít staženou sledovací aplikaci „Health Kut“. Dále si nezapomeňte zažádat o vízum na Velvyslanectví ČLR v Praze. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně do Šanghaje za 10 272 Kč
Čína: do Šanghaje či Pekingu z Vídně i Prahy


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)