Akční letenky na Havaj se stop-overem v Kalifornii
27.9.2022

Akční letenky na Havaj se stop-overem v Kalifornii

16 204

O této nabídce

Havaj je podle nás jedním z nejkrásnějších míst celé planety, ultimátním tropickým rájem a destinací, kterou by měl alespoň jednou za život navštívit každý cestovatel. Lufthansa teď dala do prodeje super akční letenky na Havaj z Budapešti, a to navíc se stop-overem v kalifornském San Franciscu nebo dalších amerických městech. Délka stop-overu se různí let od letu, takže vám nic nebrání vybrat si let s tak krátkou nebo tak dlouhou zastávkou, jak jen si budete přát. Akční letenky na Havaj jsou v nabídce na termíny od ledna do března příštího roku, což je zároveň období hlavní turistické sezóny na Havaji s ideálními podmínkami na surfování a také pozorování velryb.

Lety jsou operované německými aeroliniemi Lufthansa spolu s aliančním partnerem United. V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel, většího o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 8 kg a menšího o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm a neomezené hmotnosti. Přepravu odbaveného zavazadla lze přikoupit za poplatek od 50 EUR.

Za tropickým rájem

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Havaj

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky na Havaj z Budapešti

Akční letenky na Havaj se stop-overem v Kalifornii

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště San Francisco (SFO)

Lufthansa

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)