Přímé lety z Bratislavy do Cancúnu nabídnou CKs ze skupiny DER Touristik
29.4.2024

Přímé lety z Bratislavy do Cancúnu nabídnou CKs ze skupiny DER Touristik

Hustý! Cestovní kanceláře v zimní sezoně nabídnou přímé lety ze Slovenska do Mexika. V nabídce CKs se dnes objevilo zcela nové charterové spojení z Bratislavy (BTS) do Cancúnu (CUN). Do oblíbeného turistického letoviska ležícího na Yucatánském poloostrově se začne létat 11. prosince 2024. Cestovatele čekají přímé lety Airbusem A350, který disponuje taktéž business třídou. I v zimní sezoně 2024/2025 budou v nabídce charterové lety do dalších exotických destinací: Punta Cana v Dominikánské republice, kubánský Holguín a vietnamský ostrov Phu Quoc.

Cancún se v krátké době stal již druhou destinací v Mexiku, kterou do své nabídky DER Touristik zahrnula. Před dvěma týdny týdny bylo představeno nové charterové spojení z Prahy (PRG) do Puerto Vallarty (PVR) na pacifickém pobřeží. Více jsme o této lince psali v našem magazínu.

Letový řád

Inaugurační na přímé lince z Bratislavy (BTS) do mexického Cancúnu (CUN) je naplánován na středu 11. prosince 2024.  Z rezervačního systému cestovních kanceláří vyplývá, že spojení bude k dispozici 1× týdně (odlet ve středu, návrat ve čtvrtek). Lety zajistí letouny typu Airbus A330 s kapacitou 285 míst (255 v ekonomické třídě a 30 ve třídě obchodní) od letecké společnosti World2fly. Poprvé v historii se bude jednat o přímé lety ze Slovenska do exotické destinace, cestovatele již nečeká ani mezipřistání v Praze (PRG). 

  • WFL????: Bratislava – Cancún -> xx – xx
  • WFL???: Cancún – Bratislava -> xx – xx (+1)

Přesný letový řád zde zveřejníme, jakmile bude nahrán do systémů cestovních kanceláří.

Komentáře k nové lince z Bratislavy do Cancúnu

Marcel Siekel (riaditeľ spoločnosti DER Touristik SK):

  • Bol to pre nás dosť riskantný krok, pretože nikto predtým nič podobné neskúsil. Ukázalo sa však, že to bolo absolútne správne rozhodnutie, pretože dopyt bol obrovský. Od októbra s nami letelo na dovolenku do týchto troch destinácií takmer 14000 klientov. Pre vysoký dopyt po exotických dovolenkách sme sa rozhodli zvýšiť počet destinácií aj dostupných kapacít. Zásadnou zmenou budú lety z Bratislavy bez medzipristátia v Prahe. Navyše, našim klientom chceme poskytnúť čo najvyššiu úroveň cestovania, preto budeme využívať lietadlo s biznis konfiguráciou. O cestovanie v biznis triede sme počas sezóny zaznamenali zvýšený dopyt.
  • „Táto zimná sezóna ukázala, že slovenská klientela sa neustále vyvíja, chce spoznávať nové destinácie a zvyšuje štandard, ktorý od svojej dovolenky požaduje. Biznis triedu v spojení s atraktívnymi destináciami, vnímam práve takto – ponúkneme našim klientom lepší produkt a lepší zážitok.

S kým poletím?

Stejně jako v loňské sezoně lety z Bratislavy do exotických destinací zajistí španělský dopravce World2fly. Oproti loňskému roku se ze Slovenska do světa bude létat přímo (tj. bez mezipřistání v Praze) a na lety bude nasazován letoun Airbus A330 (v zimní sezoně 2023/2024 se jednalo o Airbusy A350-900). Cestovatele se díky tomu nově dočkají možnosti cestovat na svou dovolenou v tzv. „business class“. Kabina tohoto typu letadla totiž obsahuje 255 míst v ekonomické třídě + 30 míst v třídě obchodní!

Stejný typ letadla bude nasazován také na další charterové lety z Bratislavy, které povedou do Dominikánské republiky, na Kubu a vietnamský ostrov Phu Quoc.

Podívejte se na podrobnosti o jednotlivých strojích ve flotile aerolinky World2fly.

Další exotické destinace z Bratislavy

Kromě Cancúnu nabídnou cestovní kanceláře ze skupiny DER Touristik ve spolupráci s aerolinkou World2fly také charterové lety do dalších exotických destinací. Stejně jako v loňské zimě jimi budou Punta Cana (PUJ) v Dominikánské republice a vietnamský ostrov Phu Quoc (PQC). Novinkou pro zimní sezonu 2024/2025 se stane kubánský Holguín (HOG), který v nabídce nahradí Santa Claru (SNU) ležící na stejném ostrově.

Ceny zájezdů z Bratislavy do Cancúnu

Zájezdy jsou již nyní dostupné V REZERVAČNÍCH SYSTÉMECH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ.

Ceny zájezdů do z Bratislavy do Mexika aktuálně začínají na 44 tisících Kč/os. Nechme se ale překvapit dalším cenovým vývojem. Zejména last-minute zájezdy ze začátku sezony by mohly jít ulovit i za ceny kolem 25 tisíc Kč…

Přímé lety z Bratislavy do Cancúnu nabídnou CKs ze skupiny DER Touristik

Nechceš, aby ti žádná skvělá akce na zájezdy do exotiky uletěla? Řešení je jednoduché! Stáhni si naši skvělou appku neboli hlídače letenek!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)