Z Ostravy do španělské Malagy na nové lince Ryanairu
5.12.2023

Z Ostravy do španělské Malagy na nové lince Ryanairu

2 358

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Ryanair navazuje na včerejší zveřejnění nové linky z Prahy do Poznaně a také dnes po ránu dělá radost českým cestovatelům. V rezervačním systému dopravce se totiž objevila nová linka z Ostravy (OSR) do španělské Malagy (AGP). Atraktivní spojení bude v provozu po celou letní sezonu 2024. S inauguračním letem se počítá na 3. června a poslední let se na lince uskuteční 24. října. Dopravce turistům mířícím do Andalusie nabídne dva lety týdně (pondělí a čtvrtek). A co ceny letenek? Mimořádně zajímavé! Zpáteční letenky z Ostravy do Malagy totiž na mnoho letních termínů pořídíte za skvělou cenu 2 358 Kč.

Podrobné informace o letovém řádu naleznete v našem magazínovém článku.

  • Rezervujte:  přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: od června 2024 dále
  • Příkladové termíny:
    • 6. – 13. 6. za 2 358 Kč
    • 4. – 11. 7. za 2 358 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Ostravy do Malagy za 2 358 Kč

Z Ostravy do španělské Malagy na nové lince Ryanairu


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Ostrava (OSR)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)