Akční letenky Praha – Tokyo

Hledat letenky do Tokya

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tokya.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Tokya za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Tokya?

Standardní cena letenek z Prahy do Tokya se pohybuje mezi 18 000 a 22 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Tokyo pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Tokya?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Tokya je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Tokya za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Tokya?

Akční letenky Praha – Tokyo nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Tokya také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT, některé aerolinky ze Skyteamu (Air France či KLM) a občas mívá slušné ceny i Lufthansa. Zkrátka do Tokya je velká konkurence. Do Tokya se díky China Airlines dostanete s jedním přestupem v Taipei.

Jaká je doba letu z Prahy do Tokya?

Přímé letecké spojení Praha – Tokyo bohužel neexistuje. Při cestě do Tokya je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Tokya se většinou pohybuje mezi 19 a 23 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Tokya s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 17 hodin.

Na jaké letiště do Tokya se létá?

Tokyo má 2 letiště – Tokyo Haneda (HND) a Tokyo Narita (NRT). Trochu více se z Evropy létá na letiště Narita. Blíž do centra Tokya to máte ale z Hanedy.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Tokya?

Letenky z Prahy do Tokya v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Tokya

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Tokya. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Tokya

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Tokyu či kdekoliv jinde v Japonsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Tokya

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)