Akční letenky Praha – Port Moresby

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Austrálie a Oceánie > Papua-Nová Guinea > Akční letenky Praha – Port Moresby

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Port Moresby.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Port Moresby za vás

Kolik stojí letenka z Prahy do Port Moresby?

Standardní cena letenek z Prahy do Port Moresby se pohybuje mezi 37 000 a 42 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 30 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Port Moresby pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Port Moresby?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek z Prahy do Port Moresby je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Port Moresby za ceny okolo 25 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Port Moresby?

Akční letenky Praha – Port Moresby nabízí občas prémioví Qatar Airways, Turkish Airlines nebo Emirates. Cestu můžete také nakombinovat s Lufthansou. Ani jedna z leteckých společností nelétá přímo do Port Moresby, tam se dostanete přískokem s některou ze spolupracujících aerolinek ze Singapuru, Manily nebo Hong Kongu. Aerolinky spolu spolupracují, není proto problém si zakoupit celý itinerář na jedné letence. Levné letenky také mohou být občas v nabídce u Cathay Pacific.

Jaká je doba letu z Prahy do Port Moresby?

Přímé letecké spojení Praha – Port Moresby neexistuje, při cestě do Port Moresby je třeba počítat se dvěma přestupy v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Port Moresby se většinou pohybuje mezi 28 a 32 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Port Moresby rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 25 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Port Moresby?

Letenky z Prahy do Port Moresby v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku do Port Moresby. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Port Moresby

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Port Moresby. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Port Moresby

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s dovolenou v Port Moresby.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Port Moresby

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)