Akční letenky Praha – Osaka

Hledat letenky do Osaky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Osaky.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Osaky za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Osaky?

Standardní cena letenek z Prahy do Osaky se pohybuje mezi 19 000 a 22 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Osaka pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Osaky?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Osaky je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Osaky za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Osaky?

Akční letenky Praha – Osaka nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Osaky také vypadnou z dílny KLM/Air France, dobré ceny letenek z Prahy do Osaky mívá také Finnair. Naopak velmi drazí bývají All Nippon či JAL.

Jaká je doba letu z Prahy do Osaky?

Přímé letecké spojení Praha – Osaka bohužel neexistuje. Při cestě do Osaky je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Osaky se většinou pohybuje mezi 16 a 24 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Osaky  s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Osaky?

Letenky z Prahy do Osaky v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Osaky

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Osaky. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Osaky

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Osace či kdekoliv jinde v Japonsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Osaky

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)