Logo aerolinky All Nippon Airways

All Nippon Airways

  • Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla – velké o max. rozměrech 55 x 40 x 25 cm a malé bez specifikovaných rozměrů; celkový hmotnostní limit je stanoven na 10 kg
  • Občerstvení občerstvení + alko i nealko nápoje jsou nabízeny během letu zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.ana.co.jp

Info o aerolince

All Nippon Airways neboli ANA je největší japonská aerolinie se sídlem v tokijské čtvrti Minato. Založena byla roku 1952. ANA operuje jak vnitrostátní, tak mezinárodní lety, hub má na letištích Tokio Haneda, Tokio Narita, Osaka Itami a Osaka Kansai. Od roku 1999 patří All Nippon Airways k alianci Star Alliance.

Naše recenze

Aerolinka s vysokou kvalitou palubních služeb, ANA se pravidelně umisťuje na předních příčkách žebříčků. Na všech mezinárodních letech mohou mít i cestující v ekonomické třídě 2 odbavená zavazadla, což ocení především lyžaři. Primárním letištěm aerolinky je Tokio Haneda, to je mnohem blíže centra než letiště Narita, kam nás dopraví většina ostatních aerolinek. Obecně jsme s ANou velice spokojeni.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 40 x 25 cm a druhé malé, například kabelka. Součet hmotnosti nesmí přesáhnout 10 kg.

V ceně letenky mezinárodních letů jsou zahrnuty 2 kusy 23kg odbaveného zavazadla („economy class“). First a business class zahrnuje 2–3 kusy odbavených zavazadel s limitem 32 kg/ks. V ceně letenky vnitrostátních letů je zahrnuto 20 kg (ekonomická třída) a 40 kg (premium class) k odbavení, počet kusů zde není omezen.

Nákup letenek

Letenky All Nippon Airways kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefonní linka +49 69 29976 198, v angličtině, 24/7.

Kontaktujte aerolinku skrze kontaktní formulář.

Služby

Na vnitrostátních linkách dostanete teplý či studený snack. Na dálkových letech se podává teplé občerstvení a široká nabídka alko i nealko nápojů. K dispozici je palubní zábava inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Na palubě vybraných letadel se můžete připojit k Wi-Fi za poplatek 5–20 USD (dle datového balíčku).

Destinace

Z Düsseldorfu (DUS), Frankfurtu (FRA), Mnichova (MUC), Vídně (VIE) a dalších evropských letišť do Tokia (HND, NRT).

Dále do široké škály destinací napříč Japonskem, také do Asie, USA a Austrálie.

Flotila

Airbus A320, Airbus A321, Airbus A380, Boeing 737, Boeing 767, Boeing 777, Boeing 787 Dreamliner.

Chcete se dozvědět více o flotile ANA?

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)