Akční letenky Praha – Mauricius

Hledat letenky na Mauricius

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Afrika > Mauricius > Akční letenky Praha – Mauricius

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Mauricius.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Mauricius za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Mauricius?

Standardní cena letenek z Prahy na Mauricius se pohybuje mezi 16 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Mauricius pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Mauricius?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Mauricius je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Mauricius za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Mauricius?

Akční letenky Praha – Mauricius nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky na Mauricius také občas vypadnou z dílny Air France či Air Mauricius (zejména lety přes Paříž). Nejlevnější letenky na Mauricius často mívá i Condor.

Jaká je doba letu z Prahy na Mauricius?

Přímé letecké spojení Praha – Mauricius bohužel neexistuje. Při cestě na Mauricius je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Mauricius  se většinou pohybuje mezi 15 a 17 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Mauricius s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Mauricius?

Letenky z Prahy na Mauricius  v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Mauricius

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Mauricius. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Mauricius

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Mauriciu či na sousedním Réunionu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na Mauricius

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)