Akční letenky Praha – Hanoj

Hledat letenky do Hanoje

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Hanoje.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Hanoje za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Hanoje?

Standardní cena letenek z Prahy do Hanoje se pohybuje mezi 20 000 – 23 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Hanoj pořídíte i pod tuto hranicí.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Hanoje?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Hanoje je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Hanoje za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Hanoje?

Akční letenky Praha – Hanoj nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Zajímavé letenky můžete najít také u vietnamského dopravce Vietnam Airlines. Levné letenky do Hanoje také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT.

Existuje přímý let Praha – Hanoj?

Linka Praha – Hanoj aktuálně neexistuje, ale v roce 2020  měla spustila prodej letenek aerolinka Bamboo Airways, nicméně po nástupu koronaviru bylo spojení přerušeno. Až čas ukáže, jaký bude osud této přímé linky.

Jaká je doba letu z Prahy do Hanoje?

Doba letu z Prahy do Hanoje by trvala 13 hodin a 15 minut. Pokud poletíte s přestupem, na cestě budete okolo 15 – 16 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Hanoje?

Letenky z Prahy do Hanoje v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Hanoje

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Hanoje. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Hanoje

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Hanoji nebo jinde ve Vietnamu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Hanoje

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)