Akční letenky Praha – Chengdu

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Čína > Chengdu

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Chengdu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Chengdu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Chengdu?

Standardní cena letenek z Prahy do Chengdu se pohybuje mezi 25 000 a 28 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 18 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Chengdu pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Chengdu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek z Prahy do Chengdu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Chengdu za ceny okolo 11 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Chengdu?

Akční letenky Praha – Chengdu občas nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, či Turkish Airlines. Levné letenky do Chengdu také občas vypadnou z dílny KLM či Lufthansy. Můžete také využít služeb čínského dopravce China Eastern Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Chengdu?

Přímé letecké spojení Praha – Chengdu bohužel neexistuje. Při letu se dvěma přestupem počítejte s celkovou dobou letu 20 až 24 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Chengdu?

Letenky z Prahy do Chengdu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Chengdu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Chengdu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Chengdu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Chengdu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Chengdu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)