Do Číny z Budapešti: spousta destinací s odbaveným báglem
9.7.2024

Do Číny z Budapešti: spousta destinací s odbaveným báglem

10 232

O této nabídce

Před pár dny jsme ti přinesli tip na akční letenky z Budapešti do Pekingu od aerolinky China Southern Airlines, nicméně párty od této aerolinky hlavním městem Číny zdaleka nekončí. Do Číny si zaletíš opět z Budapešti a dostupné jsou (krom Pekingu za 10 232 Kč) také města jako Šanghaj za 10 232 Kč, Čcheng-tu na jihozápadě země za 10 232 Kč, Si-an ležící v blízkosti Terakotové armády za 10 553 Kč, město věčného jara Kchun-ming za 10 553 Kč či město Li-ťiang, které bylo zapsáno na seznam UNESCO, za 11 130 Kč. Všechny dostupné termíny od konce srpna do listopadu najdeš klasicky v našich kalendářích níže. Po cestě tě ve všech případech čeká jeden pohodový přestup v čínském Kantonu, kde si můžeš i naplánovat bezplatný stopover a prozkoumat město nebo nedaleký Hongkong. Tak se vydej třeba do Čcheng-tu v temrínu od 22. srpna do 4. září.

V ceně letenky máš zdarma přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmeš kabinové zavazadlo, jehož součet rozměrů nesmí překročit 115 cm. Během letů dostaneš teplé občerstvení nebo malou svačinu a samozřejmě i něco dobrého k pití.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Prozkoumej tajemnou Čínu

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevři své srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydej se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůj v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledej rozkošné pandy. Projdi se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztrať se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnej autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Pro vstup na území Číny budeš potřebovat platné vízum, které si vyřídíš na Velvyslanectví ČLR v Praze. Více informací se dočteš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Budapešti do Čcheng-tu za 10 232 Kč
Do Číny z Budapešti: spousta destinací s odbaveným báglem

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr China)

Let zpátky

Budapešť - Chengdu - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Southern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)