Chorvatsko

Chorvatsko

Itineráře
1 vzor
Seznamka
0 lidí

Chorvatsko je až téměř kultovní dovolenkovou destinací. Vždyť hoďme mincí, kdo jsme alespoň jedenkrát nenavštívili tuto krásnou balkánskou zemi? Chorvatsko se dlouhodobě drží na první pozici v oblíbenosti mezi českými turisty a pravděpodobně tomu nebude jinak ani v letech následujících. Chorvatsko je prostě klasika, která jen tak neomrzí.

Úředním názvem Chorvatská republika se rozkládá na pomezí střední a jižní Evropy. Jde o jeden z nástupnických států bývalé Jugoslávie. Sousedí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Svou oblibu si však získalo především díky přístupu k Jaderskému moři. Jeho pobřeží je dlouhé téměř 2 000 km a právě pláže jsou každoročním lákadlem pro několik stovek tisíc českých turistů.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 9. 1. 2024

Akce

Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)