Zimní letenky Prahy do New Yorku: nízkonákladově
5.10.2023

Zimní letenky Prahy do New Yorku: nízkonákladově

8 767

O této nabídce

Nejlevnější letenky z Prahy do New Yorku pořídíte díky momentální akci nízkonákladové aerolinky Level. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) do New Yorku (JFK) za 8 767 Kč. Dostupné termíny jsou k dispozici po čas prvního kvartálu kalendářního roku 2024, primárně však v druhé polovině ledna a během února. Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup v Barceloně (BCN) – někdy kratší, jindy delší (záleží na konkrétní kombinaci termínů). Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu příručních zavazadel se souhrnným hmotnostním limitem 10 kg. Jelikož se jedná o nízkonákladové spojení, občerstvení na cestu si budete muset připravit vlastní či zakoupit na palubě letadla.

Pokud preferujete cesty se standardní a navíc velmi kvalitní aerolinkou a odbaveným zavazadlem v ceně, mrkněte se na aktuální promo akci Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku u nich pořídíte za 11 958 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 767 Kč
Zimní letenky Prahy do New Yorku: nízkonákladově

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)