Zimní a jarní letenky z Prahy do Neapole
24.1.2024

Zimní a jarní letenky z Prahy do Neapole

od 780 Kč

O této nabídce

Itálie není nikdy dost a to potvrzují i levné letenky od aerolinky Wizz Air. Tentokrát zamíříme z Prahy do Neapole, hlavního města Kampánie, odkud mj. pochází oblíbená pizza. Zpáteční letenky pořídíte od 780 Kč v termínu od 20. do 27. března, další termíny od února do dubna pořídíte o pár korun dráž. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Zdarma si do Itálie vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 1 190 Kč za směr v rámci služby Priority. Potřebujete-li odbavené zavazadlo do 10 kg, připravte si jednosměrný příplatek ve výši od 960 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za pizzou, do Pompejí, a také na Amalfi coast

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jen tak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Projeďte krásy Kampánie pomocí půjčeného auta. Skvělý vůz najdete v naší autopůjčovně, kde vás na týden vyjde od 3 259 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Oblíbená Itálie má dveře dokořán, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 780 Kč
Zimní a jarní letenky z Prahy do Neapole

Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)