Západ USA: letenky z Norimberku do Kalifornie a Nevady
7.9.2023

Západ USA: letenky z Norimberku do Kalifornie a Nevady

9 902

O této nabídce

Ještě jste nebyli na roadtripu po těch nejkrásnějších národních parcích v USA? Naplánujte si ho díky levným zpátečním letenkám aerolinek American Airlines a British Airways z Norimberku do Kalifornie a Nevady. Na výběr máte z příletu do San Diega, kdy letenky ulovíte za 9 902 Kč, do San Francisca za 10 022 Kč a zpáteční letenka do Las Vegas vás vyjde na 10 028 Kč. Termíny jsou k mání od letošního září až do května příštího roku, kdy nejvíce termínů připadá právě na zimní a jarní měsíce, a to včetně květnových státních svátků. Prozkoumejte Západ USA například v termínu od 15. do 29. února. Po cestě vás čeká jeden nebo dva přestupy – jeden v Londýně (LHR), případně druhý na území USA.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás vyjde na příplatek 70 € / směr. Během dálkového letu bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Na roadtrip po západě USA

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak vaše cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co vás dostane, protože uvidíte, co nečekáte! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Co by to bylo za roadtrip bez pořádné káry. Tu si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 1 053 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cesty do USA jsou již jako dříve, vystačíte si tedy s elektronickou registrací ESTA. Více informací najdete na naší stránce Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Norimberku do San Diega za 9 902 Kč
Západ USA: letenky z Norimberku do Kalifornie a Nevady


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště San Francisco (SFO)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)