Za severní polární kruh: z Prahy do norského Tromso
13.4.2024

Za severní polární kruh: z Prahy do norského Tromso

4 089

O této nabídce

Skandinávský příroda za severní polárním kruhem nabízí rozhodně jedny z nejhezčích scenérií na evropském kontinentu. Využijte aktuálně zlevněných letenek nabídce letecké společnosti SAS Scandinavian a naplánujte si výlet do severního Norska. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tromso (TOS) ulovíte za ceny od 4 089 Kč (viz příkladový termín s odletem 24. dubna a návratem 3. května).

Za ceny pohybující se v rozmezí 4 a 5 tisíc Kč je možné vyrazit za zážitky v jarních měsících (primárně květen) a také na přelomu léta a podzimu. Přesný routing se liší termín od termínu: někdy se jedná o jeden přestup v Kodani (CPH) či Stockholmu (ARN), jindy vás čeká skandinávský hopper, v jehož rámci změníte letadlo ještě jednou v Oslu (OSL). Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu pouze malého příručáku, nicméně varianta „Smart“, která je dražší o cca 16 €/směr, zahrnuje hned dva příručáky + standardní odbavené zavazadlo á 23 kg. Tyto letenky bychom proto doporučovali cestovatelům, kteří v Norsku plánují kempovat (bez problémů si totiž sbalíte stan a spacáky = nemalá úspora v rámci roadtripu např. na nádherné Lofoty).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejflexibilnějším dopravním prostředkem pro prozkoumávání okolí Tromso i Lofotských ostrovů jistě bude automobil. Ten si snadno zapůjčíte v naší autopůjčovně. Poté již můžete směle vyrazit vzhůru zážitkům. Velká část souostroví Lofot a Vesterálů je propojena silnicí E10 a z Evenesu se do známého střediska Reine, které leží na samém jihu Lofot, se dostanete po necelých 300 km jízdy.

Náhled letenky z Prahy do Tromso za 4 089 Kč

Za severní polární kruh: z Prahy do norského Tromso


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)